15 лет

15 років разом – без подарунка не буде ніхто!
Цьогоріч компанія «ФОП МУКІЄВСЬКА О. О.», ексклюзивний представник «Ceratizit Group» в Україні, відзначає 15 років роботи на ринку України. З цієї нагоди усіх відвідувачів провідних виставок галузі, а саме «Деревообробка» в травні у Львові, та «Лісдеревмаш» у вересні в Києві, очікує приємний сюрприз на стенді компанії.
Кожен, хто має дереворізальний інструмент може взяти участь в безпрограшній лотереї. І виграти для своєї фірми знижки у розмірі 15, 20 або 25% на змінні твердосплавні ножі Ceratizit до кінця 2018 року, або отримати для себе корисний сувенір: ручку, набір олівців, блокнот, термочашку, парасольку тощо.
Змінні ножі – це витратний матеріал, який доводиться купувати ледь не щодня, отже, в результаті цієї акції можна буде значно зекономити до кінця року.
Завдяки багаторічному досвіду, новітнім технологіям, постійному вдосконаленню продукції марка «Ceratizit» є символом високої якості. Тому більшість європейських та українських виробників інструменту обирають саме вироби Ceratizit для оснащення своїх пил, фрез, свердел. Але заздалегідь не відомо, для обробки якого матеріалу буде використовуватися інструмент, тому на заводі його комплектують більш дешевими ножами. Щоб отримати всю користь від інструменту, збільшити термін його експлуатації, мінімізувати простої обладнання та зменшити загальні витрати, ми пропонуємо декілька різних марок твердого сплаву для обробки різних матеріалів. Саме при коректному виборі, Ви зможете збільшити термін експлуатації інструменту на 30-40% або навіть у 10 разів.
Умови участі дуже прості – мати деревообробний інструмент та залишити на стенді свою візитівку або координати – і кожен отримає приз.
Отже, запрошуємо та чекаємо на Вас!»

місто Львів «Південний EXPO» вул.Щирецька 36